Montaż prototypów

W ramach prowadzonej działalności oferujemy wykonanie montażu prototypów urządzeń elektronicznych. W procesie pełnego projektowania, realizowanego przez naszą firmę, montaż serii prototypowej jest jednym z elementów cyklu projektowania urządzenia i jest składnikiem ceny całego procesu.

Wykonujemy także montaż prototypów na zlecenie, na podstawie nadesłanej przez klienta dokumentacji. Niezbędna dokumentacja to BOM – bill of materials, dokumentacja elektroniczna bądź w pliku PDF warstwy TOP/BOTTOM – ułożenie elementów wraz z oznaczeniami referencyjnymi.

Montaż prototypów odbywa się ręcznie z wykorzystaniem stacji lutowniczych i stacji na gorące powietrze. Przy dużej ilości komponentów stosujemy nakładanie pasty lutowniczej za pomocą dyspensera do pasty (pasty ołowiowa, bezołowiowa, bizmutowa) a następnie lutowanie za pomocą gorącego powietrza, bądź w piecu lutowniczym.

Na zlecenie zapewniamy także wgranie oprogramowania klienta na procesory (PIC, AVR, ARM) oraz testowanie.

baner

Dodatkowo oferujemy usługę zakupu komponentów a także zlecenia produkcji płytek prototypowych.

Usługi

W ramach prowadzonej przez nas działalności zajmujemy się projektowaniem układów elektronicznych, projektowaniem obwodów drukowanych, kompleksowym montażem smd/tht a także montażem układów prototypowych.

Kontakt

picture1

RWW

ul. Rogalińska 6a/2
80-809 Gdańsk

kom. +48 697 697 796
tel. +48 58 733 51 23

e-mail: rww@rww.com.pl

Jeśli masz pytanie, projekt do realizacji - napisz do nas!